ZUMBA

ZUMBA

 

jest zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

 

Zumba to innowacyjnym systemem fitness, który poprzez taneczną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

 

Proste kroki taneczne, kombinacje ruchów i motywująca muzyka.

 

Charakterystyczne dla Zumby są dynamiczne połączenia rytmów latynoskich i międzynarodowych: merengue, salsa, cumbia, reggaeton, salsa, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wiele innych. 

 

 

ZUMBA GOLD:

 

To zajęcia dla osób, które ropoczynają swoją przygodę z Zumbą i dla tych, którzy chcieliby wrócić do formy po przerwie. Formuła podobna do klasycznej Zumby, lecz nieco spokojniejsze tempo.

Dodajemy elementy wzmacniania oraz solidny stretching, spodziewajcie się zatem nie tylko poprawy swojej koordynacji i wydolności, ale też lepszej kondycji i zwiększenia zakresu wykonywanych ruchów oraz poprawy elastyczności mięśni.


 

 

 

 

 

INSTRUKTORZY:

 

 

ANNA BURAŚ

 

 

 

tańcem zajmuję się od 7 roku życia. Najpierw było to ognisko baletowe w Tarnowie, później juz Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Bytomiu. Następnie moje zainteresowanie tańcem klasycznym przemieniło się w taniec ludowy. Nalezałam do Zespołu Pieśni i Tańca Swierczkowiacy w Tarnowie, a później do Krakusa, oraz wielkie zamiłowanie do Cheerleaderingu, gdzie wraz z zespołem Shiva zajęliśmy 3 miejsce na Mistrzostwach Polski.

 

Dalej był taniec brzucha i skończenie wszystkich stopni zaawansowania w szkole tańca arabskiego u Rashy. W maju 2008 roku zdobyłam Mistrzostwo Polski w tańcu brzucha, pierwsze miejsce w duecie i drugie miejsce w trio w tańcu brzucha. Reprezentowałam Polskę na Mistrzostwach Europy w tańcu brzucha na Białorusi. Ukończyłam tez kurs choreografii scenicznej w Artystyczbeh Alternatywie oraz zdobyłam tytuł instruktora tańca. Ponadto skończyłam kurs animacji sportowej w firmie Pro - staff.

 

Jestem licencjonowanym instrutkorem zumba, zumba kids, zumba gold, aqua zumba, zumba toning, zumba sentao, zumba step, sumba in the circuit. Od 10 lat prowadzę zajęcia taneczne w róznych szkołach tańca, klubach fitness, a przez ponad 3 lata prowadziłam własne studio tańca. Prowadziłam wiele maratonów zumba, animacji na imprezach firmowych, jezdziłam po Polsce na pokazy z tańca brzucha oraz występy z zepsołem Bailando Samba, gdzie tańczyłam sambe.

 

 

 

 

 


 

Termin zajęć:

 

poniedziałek  18.00 - 19.00  -  trwają zapisy do grupy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAGDALENA KASPRZYK

 

 

Taniec od zawsze był moją pasją. Już jako dziecko uczęszczaam na zajęcia z tańca towarzyskiego.Później dołączyły di tego lekcji salsy oraz hip hopu. Gdy w 2012 roku pierwszy raz miałam okazję ucestniczyć w zajeciach zumby, od razu zrozumiałam, że to coś, w czym znakomicie się odnajdę. Połączenie tańca z fitnessem okazało się być strzałem w dziesiątkę. W 2013 roku zostałam instruktorką Zumba Fitness i od tej pory nieprzerwanie prowadzę zajęcia w Krakowie i okolicach.

 

Na kazdych zajęciach staram sie dawać z siebie jak najwięcej, a uśmiechy i mokre koszulki klientek dają mi największą satysfakcję. 

 

Dbam o to, aby każdy wyszedł z sali zadowolony i naładowany pozytywną energią. Staram się również ciąglszać swoje kwalifikację uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach.

 

Zumba to zajęcia dla wszystkich, bez względu na płeć, wiek czy kondycję. Kazdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam!

 

 

     

 

Termin zajęć:

 

 piątek  16.00 - 17.00  -  trwają zapisy do grupy

 sobota  12.00 - 13.00  -  trwają zapisy do grupy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATARZYNA STĘPNIAK

 

 

Instruktorka Zumba Fitnes - prawdziwa pasjonatka. Mimo, ze od młodości kocha myzykę i taniec to życie potoczyło się własnym torem i tak naprawdę stosunkowo niedawno odkryła miłość zumby. I to miłość od pierwszego wejrzenia (a może raczej od pierwszego kroku). Wcześniej próbowała wielu form aktywności, jednk to właśnie zumba, jak sama mówi, okazała się tą, sprawiając jej najwięcej radości.

 

Zajęcia prowadzi z zapałem i uśmiechem. Energetyczna muzyka i roznorodność choreografii to jej dewiza. Ciągle też doskonali swoje umiejętności i szuka nowych inspiracji. Nie wyobraza sobie życia bez zumby i bez tej satysfakcji jaką dają jej uśmiechnięte twarze uczestniczzek zajęć.

 

 

 

 

 

 

Termin zajęć:

 

czwartek  16.00  -  17.00  -  można dołączyć do grupy

 

[ Zamknij X]