ZUMBA

ZUMBA

 

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Zumba jest innowacyjnym systemem fitness, który poprzez taneczną zabawę kształtuje sylwetkę, dba kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Zumba to proste kroki taneczne, kombinacje ruchów i motywująca muzyka.

Charakterystyczne dla Zumby są dynamiczne połączenia rytmów latynoskich i międzynarodowych: merengue, salsa, cumbia, reggaeton, salsa, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wiele innych. 

 

ZUMBA GOLD:

To zajęcia dla osób, które ropoczynają swoją przygodę z Zumbą i dla tych, którzy chcieliby wrócić do formy po przerwie. Formuła podobna do klasycznej Zumby, lecz nieco spokojniejsze tempo.
Dodajemy elementy wzmacniania oraz solidny stretching, spodziewajcie się zatem nie tylko poprawy swojej koordynacji i wydolności, ale też lepszej kondycji i zwiększenia zakresu wykonywanych ruchów oraz poprawy elastyczności mięśni.


INSTRUKTOR:

Joanna Siwińska

 

 

 

Jestem:

Wielbicielką sernika, zielonej herbaty, żeglarstwa i ciepłych pór roku.

Capoeristą (http://capoeira.krakow.pl/).

Absolwentką psychologii na UJ.

Tancerką.

 

Swoją przygodę z tańcem zaczęłam od nauki tańca towarzyskiego. Następnie byłam związana z formacją Fuego (hip-hop), uczestniczyłam w licznych warsztatach zgłębiając różne techniki.

Na Zumbę trafiłam... przypadkiem, czekając na zajęcia z jazzu. Porwała mnie energia, radość i niesamowita dawka endorfin.

Obecnie posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć Zumba oraz ZumbaGold, a swoje kwalifikacje podnoszę uczestnicząc w szkoleniach i maratonach. Choć brzmi to strasznie poważnie.  A Zumba to przede wszystkim świetna zabawa! 

 

Zapraszam! Przyjdźcie i zobaczcie "czym to się je" :)

 

 

[ Zamknij X]